SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
440 000 €
(6 027 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
73 τ.μ.
Avenue Boyer, Menton

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NOUVEAU PROGRAMME IMMOBILIER - LIVRAISON FIN 2E TRIMESTRE 2026 Situé à Menton Castellar, découvrez ce charmant appartement de 2 chambres au dernier é...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Boyer, Menton
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Riviera Dream - Immobilier