SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 200 000 €
(9 677 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
124 τ.μ.
Avenue Boyer, Menton

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα124 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Thierry Plisson-Martin vous propose: Sublime Appartement maison 5 Pièces avec Terrasse et Jardin - MentonBienvenue dans ce magnifique app...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΞεχωριστή τουαλέταΑσφάλειαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Boyer, Menton
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France