SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
3 290 000 €
(17 316 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
190 τ.μ.
Impasse des Aulnes, Megève

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα190 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Agence : Millenium PropertiesRéf: MC 2260Sur les hauteurs de Megève, au cœur d’un environnement préservé et prisé, cet appartement d’exception bénéfic...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Impasse des Aulnes, Megève
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Millenium Properties SA