SUPA24
840 000 €
(5 793 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
145 τ.μ.
Rue Alphonse Baudin, Mauguio

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα145 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Penelope Stoker (06 50 24 86 27) vous propose : Appartement T4 de standing avec terrasse et places de parking à MaugioAu coeur de Mauguio...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέταΔίδρομος

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 67ημέρες
Ενημερώθηκε: 60ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Alphonse Baudin, Mauguio
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France