Λίστα προσφορών
5
409 500 €
(5 184 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
79 τ.μ.
Route de la Bonde, Massy
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
4
επίπεδα
79 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
A vendre à Massy - Appartement familial 4 pièces avec terrasse, double parking et cave Quartier recherché Vilmorin Votre agence L'Adresse Massy Vilmo...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Ανελκυστήρας
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ταράτσα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
Γ - Οικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Ηλεκτρικός
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
2ημέρες
Ενημερώθηκε:
2ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Route de la Bonde, Massy
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
l'Adresse Massy-Vilmorin - l'Adresse Massy-Vilmorin
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
l'Adresse Massy-Vilmorin - l'Adresse Massy-Vilmorin
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή