SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
540 000 €
(5 000 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
108 τ.μ.
Route de la Bonde, Massy

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Nilka Codjo vous propose: Venez vite découvrir ce magnifique appartement EN AVANT-DERNIER ÉTAGE AVEC TERRASSE ! Il est situé dans une rés...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Route de la Bonde, Massy
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France