SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
349 000 €
(5 817 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
60 τ.μ.
Route de la Bonde, Massy

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Lorenzo Morais Pimentel vous propose: Superbe appartement F3 de 60m² à Massy - Résidence récente (2021) de standing avec salle de sport, ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΞεχωριστή τουαλέταΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΑσφάλειαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 21ημέρες
Ενημερώθηκε: 18ημέρες

Τοποθεσίες

Route de la Bonde, Massy
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France