SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
169 000 €
(3 596 € / τ.μ.)
Μίσθωση
2
1
47 τ.μ.
Route de la Bonde, Massy

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Votre agence l'Adresse PALAISEAU vous propose à la location un appartement deux pièces situé à 15min à pieds de la gare RER B de MASSY-PALAISEAU, proc...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 52ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Route de la Bonde, Massy
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - AIGOS - l'Adresse Palaiseau