SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
254 000 €
(4 379 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
58 τ.μ.
Route de Saint-Pierre, Martigues

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé dans une résidence récente et sécurisée, à seulement quelques pas des commerces et commodités, l'agence MARTIGUES IMMOBILIER vous propose à la v...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 242ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Route de Saint-Pierre, Martigues
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Martigues Immobilier