SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
212 000 €
(4 930 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
43 τ.μ.
Mole de l'Abattoir, Marseille

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα43 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé à Marseille, dans le quartier prisé de la Joliette, ce bel appartement de type 2 d'une superficie de 43 m2 au sixième étage d'une résidence mode...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Mole de l'Abattoir, Marseille
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER