SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
248 000 €
(4 133 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
60 τ.μ.
Rue Brunet, Marseille

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Plongez dans le confort moderne de cet appartement T3 de 60 m², situé au 2ème étage de la résidence Azuréa, édifiée en 2019. Niché dans le quartier re...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Brunet, Marseille
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER