SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
75 000 €
(625 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
120 τ.μ.
Boulevard Nungesser, Marseille

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Isabelle Torres vous propose: Une opportunité à saisir : un lot composé de deux appartements VENDU LOUÉ.Deux type T3 de 63 m² chacun, sit...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 47ημέρες
Ενημερώθηκε: 47ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Nungesser, Marseille
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France