SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
125 000 €
(2 660 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
47 τ.μ.
Mole de l'Abattoir, Marseille

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Armelle Bonaventure vous propose: Studio atypique situé dans le quartier historique du Panier.Venez découvrir cet appartement unique au c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 46ημέρες

Τοποθεσίες

Mole de l'Abattoir, Marseille
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France