SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
79 000 €
(1 386 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
57 τ.μ.
Boulevard Nungesser, Marseille

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Julien Moussajee vous propose: MARSEILLE (13014) - Saint Barthélémy. Appartement T3 d’environ 57 m² – VENDU LOUE.Idéal investisseur, cet...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 93ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Nungesser, Marseille
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France