SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
304 000 €
(6 468 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
47 τ.μ.
Mole de l'Abattoir, Marseille

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Superbe Appartement avec Vue sur Mer au Vieux Port de Marseille Emplacement : Tour Saint Laurent, 13002 Marseille Description : Bienvenue dans cet app...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 219ημέρες
Ενημερώθηκε: 156ημέρες

Τοποθεσίες

Mole de l'Abattoir, Marseille
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Grand-duc Immobilier