SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
29 000 €
(1 160 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
25 τ.μ.
Boulevard Meyniel, Marmande

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα25 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Idéal investisseur avisé Belle opportunité patrimonialeSitué au sein d’une copropriété en plein renouveau, cet appartement de type 1 d’environ 25 m2...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 51ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Meyniel, Marmande
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Cabinet Carniel Sarl