SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
249 000 €
(2 736 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
91 τ.μ.
Avenue Georges Pompidou, Manosque

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα91 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Frédérique Deschamps vous propose: Coup de cOEur assuré – Appartement de standing avec terrasse et vue dégagéeQuartier du Nouvel Hôpital ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 104ημέρες
Ενημερώθηκε: 44ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue Georges Pompidou, Manosque
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France