SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
158 000 €
(5 267 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
30 τ.μ.
Grande Rue, Malbuisson

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα30 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A venir découvrir ! Idéalement situé à Malbuisson, à proximité immédiate du lac et du centre du village et des commerces , très bel appartement entièr...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Grande Rue, Malbuisson
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Bauquier Immobilier