SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
365 000 €
(5 214 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
70 τ.μ.
Grande Rue, Malbuisson

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Malbuisson : Idéalement situé très proche du lac et à deux pas du village et des commerces et restaurants , dans belle résidence récente de bon standi...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 67ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Grande Rue, Malbuisson
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Bauquier Immobilier