SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
830 000 €
(6 640 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
125 τ.μ.
Place Rouville, Lyon

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα125 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In a very beautiful Soufflot building from the mid-18th century with a Florentine spirit, a magnificent duplex apartment benefiting from a panoramic v...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΓαλλικό μπαλκόνι

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 489ημέρες
Ενημερώθηκε: 489ημέρες

Τοποθεσίες

Place Rouville, Lyon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PARTHENA CONSEIL