SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
455 000 €
(5 230 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
87 τ.μ.
Montée des Carmélites, Lyon

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα87 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Plongez dans l'élégance de cet appartement de 87 m², situé au cœur vibrant du 1er arrondissement de Lyon. Ce bien, niché au troisième étage d'un immeu...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Montée des Carmélites, Lyon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER