SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
795 000 €
(4 206 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
189 τ.μ.
Montée des Carmélites, Lyon

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα189 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

VENTE LYON 69001 - Appartement ancien de charme de type T5 de 178m2 (pour 189m2 habitables), à 2 pas de l'Opéra et du Palais des Beaux Arts, au coeur ...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Montée des Carmélites, Lyon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Ecully Immobilier