Λίστα προσφορών
10
10
10
565 000 €
(5 330 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
106 τ.μ.
Impasse du Point du Jour, Lyon
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
4
επίπεδα
106 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Lyon 5ᵉ Vieux Lyon / Saint-Paul Quai Pierre-Scize Appartement de caractère 106 m2 Vue Saône 3 chambres Dans l’un des quartiers les plus rech...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Ανελκυστήρας
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
Γ - Οικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αέριο
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
8ημέρες
Ενημερώθηκε:
8ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Impasse du Point du Jour, Lyon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.