SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
289 000 €
(3 753 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
77 τ.μ.
Rue Henri Gorjus, Lyon

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sophie Demay vous propose ce spacieux canut T1 bis avec une pièce supplémentaire sur le palier, à seulement 5 minutes à pied du métro Croix-Rousse, al...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 13ημέρες
Ενημερώθηκε: 13ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Henri Gorjus, Lyon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Angèle Immobilier