SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
995 000 €
(6 297 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
158 τ.μ.
Rue du Plat, Lyon

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα158 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

AINAY - In the heart of the sought-after Ainay district, on Rue du Plat, very close to Place Bellecour, this 159 sqm (1,614 sqm) 3-bedroom apartment i...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 28ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Plat, Lyon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Lyon