SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
398 000 €
(3 827 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
104 τ.μ.
Rue Henri Gorjus, Lyon

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα104 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Nichée au coeur d'une ancienne biscuiterie, cette pépite de 104m2 présentée par Sandrine Greiner-Noca et Angèle immobilier joue la carte du loft avec ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 25ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Henri Gorjus, Lyon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Angèle Immobilier