SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
885 000 €
(8 939 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
99 τ.μ.
Rue du Lac, Lyon

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Sulyvan Pereira (06 01 85 33 52) vous propose : Appartement de standing en étage élevé avec terrasse plein ciel - Lyon 3èmeSitué au 12ème...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 74ημέρες
Ενημερώθηκε: 74ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Lac, Lyon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France