SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
850 000 €
(4 187 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
203 τ.μ.
Allée des Villas, Lyon

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα203 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

SOUS COMPROMIS Quartier Tête d’Or Foch proche du Rhône et du parc de la tête d’Or Appartement T6 en RDC surélevé superficie carrez de 203.08m2...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΤζάκιΑπαραίτητη η ανασυγκρότηση

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 73ημέρες
Ενημερώθηκε: 73ημέρες

Τοποθεσίες

Allée des Villas, Lyon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

95bis Immobilier Lyon 6