SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
349 000 €
(4 716 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
74 τ.μ.
Rue du Lac, Lyon

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Pierric Hoel vous propose: APPARTEMENT T3 – 2 CHAMBRES – EXTÉRIEUR DE 270 M2 – BOX FERMÉ ET PLACE DE STATIONNEMENT EN SOUS-SOLComme une m...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή κουζίναΛούτροΞεχωριστή τουαλέταΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 86ημέρες
Ενημερώθηκε: 39ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Lac, Lyon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France