SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
147 500 €
(3 512 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
42 τ.μ.
Strada di à Merria, Lucciana

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα42 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Florian Vachey vous propose: Découvrez ce superbe appartement T2 de 42 m² avec une belle luminosité et une vue magnifique sur le cordon l...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 218ημέρες
Ενημερώθηκε: 48ημέρες

Τοποθεσίες

Strada di à Merria, Lucciana
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France