SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
160 000 €
(1 951 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
82 τ.μ.
Allée des Merlus, Lorient

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce spacieux appartement de 82 m², niché au troisième étage d'une résidence paisible à Lorient, à proximité immédiate des pittoresques rives ...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Allée des Merlus, Lorient
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER