SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
168 000 €
(3 907 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
43 τ.μ.
Route de Corbeil, Longjumeau

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα43 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce charmant appartement de 2 pièces de 42,79 m² situé au 1er étage d'une résidence récente et sécurisée, construite en 2013 à Longjumeau. Do...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Route de Corbeil, Longjumeau
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER