SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
108 000 €
(1 565 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
69 τ.μ.
Rue de Solignac, Limoges

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα69 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Plongez dans le charme de cet appartement T3 de 69 m², niché au troisième étage d'un immeuble en plein centre de Limoges. Récemment rénové, ce bien al...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Solignac, Limoges
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER