SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
82 500 €
(1 269 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
65 τ.μ.
Rue de Solignac, Limoges

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé dans un environnement paisible, idéalement placé entre la Vienne et la mairie, cet appartement de type T4 d’une superficie de 65 m2 saura vous s...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή κουζίναΞεχωριστή τουαλέταΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Solignac, Limoges
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mallet-guy Immobilier