SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
99 900 €
(1 009 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
99 τ.μ.
Rue de Veyrac, Limoges

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Appartement traversant situé au 5 eme étage avec balcon, à 2 minutes de la Gare de Limoges-Bénédictins et à proximité immédiate des commerces et servi...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 83ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de Veyrac, Limoges
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mallet-guy Immobilier