SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
416 000 €
(3 200 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
130 τ.μ.
Rue Bernard Palissy, Lille

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé au cœur du très recherché quartier du Parc Saint Maur à Lille, découvrez ce bel appartement de type 5 d'environ 131m2 (7ème étage, sans vis à vi...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Bernard Palissy, Lille
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ESTIME