SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
108 000 €
(1 385 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
78 τ.μ.
Rue Andre de Chenier, Liévin

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Valentin Valour vous propose: Liévin – T4 rénové avec parking privé à deux pas du centre-ville78 m² – 3 chambres – 3 dressings – Aucun tr...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή τουαλέταΤζάκιΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 13ημέρες
Ενημερώθηκε: 13ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Andre de Chenier, Liévin
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France