SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
133 000 €
(3 325 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
40 τ.μ.
Allée du Mail, Leucate

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Fabien Vanhalst - Chaigneau vous propose: PORT LEUCATE – Appartement 2/3 pièces avec vue dégagée, à 800 mètres de la plage et proche des ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Allée du Mail, Leucate
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France