SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
180 000 €
(6 923 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
26 τ.μ.
Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα26 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Idéal pour votre résidence secondaire ou un investissement locatif. Venez découvrir cet appartement de 26m2 idéalement situé au 1er étage dans une rés...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CONVERGENCE