SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι; πλακάκια, φυσικό φως
Σαλόνι
273 000 €
(3 689 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
74 τ.μ.
Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

L'agence Caroll Turpin Immobilier vous présente ce charmant appartement de 64 m2, idéalement situé dans le secteur prisé des présidents , offrant un c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 113ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Caroll Turpin Immobilier