SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
Σαλόνι
Σαλόνι
139 200 €
(2 784 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
50 τ.μ.
Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

LES ALISIERS, une résidence pour séniors de standing aux Sables d'Olonne, proche de toutes commodités. En exclusivité dans votre agence L'ADRESSE ARAG...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 142ημέρες
Ενημερώθηκε: 80ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse Les Sables-d'Olonne - l'Adresse - Arago immobilier