SUPA24
Σαλόνι; ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ψηλά ταβάνια
Σαλόνι
Σαλόνι
155 000 €
(2 123 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
73 τ.μ.
Rue des Capucins, Les Andelys

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

En exclusivité dans vos agences l'adresse Centre des Andelys, appartement très lumineux refait neuf avec de beau volume au second étage dans petite c...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 142ημέρες
Ενημερώθηκε: 80ημέρες

Τοποθεσίες

Rue des Capucins, Les Andelys
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - Boillet Immobilier - l'Adresse Fleury