SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
209 500 €
(5 819 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
36 τ.μ.
Lège-Cap-Ferret

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα36 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Découvrez cet élégant appartement 2 pièces de 37 m², idéalement situé à Lège-Cap-Ferret. En rez-de-jardin, vous profiterez d'une belle pièce de vie lu...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Lège-Cap-Ferret
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER