SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
693 000 €
(7 966 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
87 τ.μ.
Boulevard Carnot, Le Vésinet

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα87 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

TRES AGREABLE APPARTEMENT en parfait état, niché dans l'éco parc verdoyant du Vésinet SUD, situé à 16' à pied du RER et à proximité des commerces et é...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard Carnot, Le Vésinet
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Elizabeth Taylor Luxury