SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 197 000 €
(7 980 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
150 τ.μ.
La Chamois, Le Tholonet

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα150 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Appartement traversant de 150 m2 situé au 2ᵉ étage avec ascenseur, au sein d’un magnifique Hôtel Particulier du centre historique d’Aix-en-Provence.En...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 88ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

La Chamois, Le Tholonet
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Bec Capron Immobilier