SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
149 500 €
(3 250 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
46 τ.μ.
Allée André Gide, Le Port

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Urbanis, votre agence immobilière de Saint Paul à la Réunion, vous propose en exclusivité : Désignation : URBANIS vous propose une belle opportunité s...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 76ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Allée André Gide, Le Port
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Urbanis