SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
136 000 €
(2 345 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
58 τ.μ.
Rue Roger Benoit-Jay, Le Pont-de-Claix

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα58 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Stéphanie Navares vous propose: PONT DE CLAIX - Venez découvrir ce BEL appartement T3 de 58 m², ENTIEREMENT REFAIT A NEUF, situé au 4ème...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Roger Benoit-Jay, Le Pont-de-Claix
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France