SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
399 000 €
(6 234 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
64 τ.μ.
Grande Rue, Le Plessis-Robinson

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Dans une résidence de 2013 de haut standing, idéalement située entre le Coeur de Ville et la Cité Jardins, appartement trois pièces aux prestations so...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Grande Rue, Le Plessis-Robinson
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

l'Adresse - Immoplessis - l'Adresse - Immoplessis