SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
510 000 €
(4 595 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
111 τ.μ.
Quai Maurice Berteaux, Le Pecq

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα111 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Liliane Squillace vous propose: RARE À LA VENTE – Superbe appartement familial de 111 m² aux portes de Saint-Germain-en-Laye : 4 chambres...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 22ημέρες
Ενημερώθηκε: 13ημέρες

Τοποθεσίες

Quai Maurice Berteaux, Le Pecq
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France