SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
149 980 €
(2 083 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
72 τ.μ.
Rue Ferdinand de Lesseps, Le Mans

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Signature Immobilier vous propose ce superbe T3 GARE SUD avec parking sécurisé en sous sol Copropriété récente de 2007 avec interphone, ascenseur et p...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 495ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Ferdinand de Lesseps, Le Mans
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Signature Immobilier